Про компанію

Тиратрон, цифровий індикатор, пристрої виведення інформації - підприємство Газотрон-маркет реалізує ці та інші види побутової та спеціалізованої електроніки.

Коротко про нас

Компанія Газотрон-маркет пропонує вашій увазі широкий асортимент побутової електроніки та спеціалізованої електроніки найвищої якості: тиратрон, цифровий індикатор, пристрої виведення інформації. Ці прилади характеризуються найвищими якісними, технічними і функціональними характеристиками. Також підприємство виготовляє електроди для дарсонвалізації.

Тиратрони МТХ-90 застосовуються для перетворення електричних сигналів малої потужності, як іонного реле, світлового індикатора, в діод-тиратронних приставках для підключення спарених телефонних апаратів.

Газотрон-маркет реалізує обладнання для прийому, запису та перетворення інформації у вигляді двійкового коду у візуальну в пристроях вводу-виводу ЕОМ, АСУ, фотоскладальних автоматах, вимірювальної техніки, апаратури зв'язку, телемеханіки. Дані прилади здійснюють відображення інформації в один рядок на 16 знакомісцях.

Наше виробництво

Підприємство пропонує обладнання для перетворення багаторазових електричних сигналів на видиме зображення.

Продукція підприємства Газотрон-Маркет широко застосовується як у цивільній, так і у військовій техніці, верстатах з ЧПК, системах захисту АЕС, кораблебудуванні і космічній техніці.

Успішно освоєно виробництво поштових скриньок (колективних та індивідуальних).

У перспективі планується поступове розширення спектра продукції, виробництво компонентів для неонової реклами.

Чому саме ми?

Компанія - провідне підприємство на території України. Фірма працює вже багато років на ринку нашої держави й встигла зарекомендувати себе, як виробник якісної продукції, надійний постачальник та партнер.

На всю продукцію компанії Газотрон-маркет надається гарантія, що підтверджує її якість та надійність. Також компанія здійснює післягарантійне обслуговування.

Для тих, хто не перший рік або ж неодноразово співпрацює з фірмою, пропонується гнучка система знижок та цікаві пропозиції.

Ми працюємо

Компанія Газотрон-маркет працює по всій України. Купити тиратрон, цифровий індикатор, пристрої виведення інформації, вакуумні люмінесцентні індикатори, які реалізує підприємство, ви можете в Києві, Харкові, Вінниці, Ужгороді, Полтаві, Сумах, Тернополі, Донецьку, Львові, Ковелі, Рівному, Львові, Івано-Франківську та інших містах.

Щоб дізнатися більш детальну інформацію про компанію та продукцію, яку вона реалізує, звертайтеся просто зараз за телефонами, що вказані у контактній інформації.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Газотрон-маркет - тиратрон, цифровий індикатор, пристрої виведення інформації
(основний офіс)

33003, Україна, Рівненська, Рівне, вул. Гагаріна, будинок 39
  • +38 (050) 375-25-XX

Прайси

Номенклатурний перелік виробів підприємства «Газотрон-маркет»

30.09.2014

Номенклатурний перелік виробів підприємства «Газотрон-маркет» Номенклатурний перелік виробів, що випускаються та освоєні підприємством

 

 

Габаритні розміри та основні електричні параметри вакуумно-люмінесцентних індикаторів

30.09.2014

Габаритні розміри та основні електричні параметри вакуумно-люмінесцентних індикаторів Габаритні розміри та основні електричні параметри вакуумно-люмінесцентних індикаторів

 

 

Мапа

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create