Бородавки - неприємне явище, знайоме багатьом не з чуток, але не всі знають, що це вірусне захворювання шкіри.

Бородавки складаються зі скупчення відмерлих клітин, які виступають над поверхнею шкіри. Вони можуть з'являтися по одній або у великих кількостях на всіх частинах тіла. Бородавки споріднені з невеликими доброякісними пухлинами шкіри та слизових (папіломи, кондиломи). Причиною виникнення бородавок і цих пухлин є вірус (вірус папіломи людини - ВПЛ).

Бородавки особливої ​​небезпеки не представляють, але, тим не менш, це все-таки хвороба, у якої часто спостерігається тенденція до «прогресування» і, як результат, бородавки можуть виникати з шаленою швидкістю на різних частинах тіла. Тут дуже важливо точно визначити, чи це дійсно бородавка? Адже її можна сплутати і з родимкою (ви ж пам'ятаєте яка величезна кількість їх існує), і з мозолем, і з чимось ще. Нормальні лінії шкіри не перетинають поверхню бородавок. На противагу поширеній думці, бородавки є дуже поверхневі новоутворення - у них немає коріння або відростків, які йдуть вниз, до кістки.

Існує кілька способів боротьби з бородавками: народні рецепти, фармакологічні засоби і навіть магічні змови. Але стовідсоткового результату не може гарантувати жоден з них, так як вилікуватися від бородавок практично неможливо. Щоб назавжди позбутися від цього прикрого феномена, його потрібно видаляти.

Самостійно проводити видалення бородавок не бажано, тому що цей процес може бути дуже болісним і навіть небезпечним для здоров'я, навіть якщо все пройде якнайкраще - слідів від бородавок, шрамів не уникнути. А є такі бородавки, позбутися яких без допомоги фахівця просто нереально, тому в будь-якому випадку краще звернутися до лікаря.

Сучасна медицина щосили використовує досягнення інших галузей науки, стали в нагоді вони і у випадку з видаленням бородавок. Тепер немає необхідності усувати їх традиційним хірургічним шляхом, радіохвильова хірургія пропонує нові рішення. Завдяки такому винаходу як електрод бородавковий, або електрод косметичний, з'явилася можливість видаляти бородавки швидко, безпечно і максимально безболісно.

На відміну від скальпеля або інших ріжучих інструментів, при застосуванні електрода бородавкового вплив на тканини не супроводжується механічним руйнуванням клітин. При цьому здорові ділянки оточуючих тканин не ушкоджуються, а терміни загоєння зводяться до мінімальних. Крім того, електрод косметичний (бородавковий) просто незамінний при лікуванні фурункулів та місцевих запалень з внутрішньою інфекцією.

ТОВ «Газотрон-маркет» (http://gazotron.ub.ua) пропонує вам електроди бородавочні (косметичні), а також інші види електродів, що застосовуються в медицині і косметології (електрод ясен, електрод ректальний малий/великий, електрод грибоподібний малий/великий, електрод серповидний/колінний, електрод гібридний, електрод носовий, електрод порожнинний, електрод вушний, електрод вагінальний).